DUSZA KARMI SIĘ SZTUKĄ

KEIM wspiera obszar kreatywności artystycznej dzięki szerokiej gamie produktów wysokiej jakości. Odkryj na nowo swoją kreatywność dzięki farbom dekoracyjnym KEIM Dekorfarben. Użyj najlepszych światłoodpornych, mineralnych pigmentów w proszku i wysokiej jakości spoiwa krzemianowego od KEIM. 

Dwuskładnikowy materiał zgodny z normą DIN 18363, 2.4.1, jako farba krzemianowa w czystej postaci. Trwała, przyjazna dla środowiska, ochronna farba mineralna do dekoracyjnych malowideł wewnątrz i na zewnątrz. Pozwala na łatwą i wygodną pracę, która oferuje swobodne możliwości rozwoju artystycznego; możliwe jest nakładanie warstw kryjących, jak również laserunkowych. Czystość barwy farb dekoracyjnych wynika z skrzemionkowania z podłożem i wysokie odbicie światła.

Wybrane referencje
Brak dostępnych aktualności.

Przegląd produktów systemu KEIM Dekorfarben

KEIM Dekorfarbpulver

Składnik proszkowy farb dekoracyjnych. KEIM Farbpulver miesza się ze spoiwem KEIM Fixativ. Gotowa farba przeznaczona tylko i wyłącznie na podłoża mineralne o grubości min. 5 mm i odpowiedniej chłonności. Nowe tynki wapienne wymagają trawienia preparatem KEIM Ätzflüssigeit. .

Kolor
26 kolorów wg palety KEIM Farbspektrum

Opakowania
Pojemniki 250 g, torebki 500 g i 5 kg

KEIM Malgrundmasse

Gotowa zaprawa z prawdziwym marmurem Carrara.

Kolor
Biel

Nakładanie
Kielnia

Zużycie
ok. 7,0 kg/m2

Opakowania
Worki 25 kg

KEIM Fixativ

Szkło wodne potasowe w czystej postaci, bez żadnych organicznych dodatków; spoiwo i rozcieńczalnik do farb KEIM Purkristalat® i KEIM Dekorfarben. Po rozcieńczeniu z wodą w stosunku 1:1 lub 1:2 może być stosowany do gruntowania podłoży mineralnych, z wyjątkiem gipsowych.

Kolor
Żółtawy, klarowny

Nakładanie
Do gruntowania - pędzel

Zużycie
Do gruntowania ok. 0,1 litra/m2 (+0,1 litra wody)

Opakowania
Pojemniki 4 L i 24 L

Produkty uzupełniające
Akcesoria i narzędzia KEIM

Narzędzia

Więcej