KEIM INNOSTAR®. WYJĄTKOWO PIĘKNA BIEL DLA ZDROWYCH POMIESZCZEŃ 

KEIM Innostar jest bardzo wydajna, przez co oszczędza koszty. Innowacyjny materiał o najwyższym stopniu krycia. W większości przypadków wystarczające jest nałożenie jednej warstwy farby. Podczas aplikacji KEIM Innostar nie rozpryskuje się, dzięki czemu umożliwia szybki, bezpieczny i wydajny sposób pracy. Bardzo ładny biały odcień farby uwypukla piękno pomieszczenia.

KEIM Innostar nie zawiera środków zmiękczających (plastyfikatorów), rozpuszczalników, ani konserwantów. Farba jest prawie bezwonna, dzięki czemu można szybko ponowne korzystać z pomieszczeń.

KEIM Innostar® video

Przegląd produktów systemu KEIM Innostar®

KEIM Innostar®

KEIM Innostar® jest ekonomiczną w użyciu, uniwersalną farbą zolowo-krzemianową do wnętrz. Bardzo dobre właściwości kryjące pozwalają na nałożenie jednej warstwy farby KEIM Innostar. Farba przyjazna dla mieszkańców i użytkowników, bez dodatku konserwantów, łączy maksymalną siłę krycia z wysoką wydajnością. KEIM Innostar nadaje się do stosowania na wszystkie dostępne powierzchnie ścian wewnętrznych oraz jako warstwa kryjąca. Najwyższa jakość wyróżnia się poprzez doskonały profil stosowania, wysokie bezpieczeństwo aplikacji i wyjątkowo piękną głębię koloru białego. KEIM Innostar spełnia warunki DIN 18363, 2.4.1 jako farba dyspersyjno-krzemianowa. (odporność na szorowanie na mokro, klasa 1 wg PN EN 13300).

Kolory
Biały i KEIM Exclusiv

Nakładanie
Pędzel, wałek, natrysk

Zużycie
Na pojedynczą powłokę ok. 125 ml/m2

Opakowania
Pojemniki 2,5 L, 5 L i 12,5 L

KEIM Soliprim

Krzemianowy, specjalny środek gruntujący do wnętrz, na bazie kombinacji spoiw hydrozolu i zolu krzemionkowego. Służy do wyrównywania, wzmacniania i utrwalania podłoży.

Kolor
Mleczny

Nakładanie
Pędzel

Zużycie
ok. 0,1-0,2 L/m2

Opakowania
Kanistry 5 L i 20 L

 

Więcej informacji
Broszura w j. niemieckim

KEIM Innostar - najwyższa jakość dla każdego

Pobierz
KEIM Soliprim

Uniwersalny środek gruntujący do wnętrz

Więcej