O NAS

Nasza misja: tworzyć najlepsze farby na świecie!

Naszą firmę, wraz z wynalezieniem technologii krzemianowej, założył w 1878r. w Bawarii Adolf Wilhelm Keim. Dzisiaj, jako wiodący specjalista w zakresie mineralnej ochrony budowli, wyróżniamy się dzięki trwałości farb elewacyjnych oraz aspektom zdrowotnym farb wewnętrznych.

KEIM oferuje najtrwalsze powłoki elewacyjne na bazie krzemianowej. Nasza doskonała pozycja jest dziełem stałej pionierskiej pracy w obszarze farb mineralnych. Keim jest nie tylko twórcą farb krzemianowych, ale również twórcą kolejnych generacji tej rodziny farb.

Misja naszej firmy "Tworzymy najlepsze farby na świecie" podkreśla to stwierdzenie.

Wizja i strategia

Idea zrównoważonego rozwoju kształtuje i ukierunkowuje wszystkie nasze działania na rzecz przedsiębiorczości. Charakter naszej firmy kształtowany jest przez ducha założyciela Adolfa Wilhelma Keima. Jego imię oznacza wizję, energię i odwagę do innowacji.

Lokalizacje, sprzedaż i dystrybutorzy na całym świecie

Pozostałe informacje

Zasada mineralna!

Podstawą każdego mineralnego koloru KEIM jest tak zwana "zasada mineralna".

Sekret naszego sukcesu to unikalna kompozycja spoiwa, pigmentu, wypełniaczy i dodatków. Szkło wodne - naturalne spoiwo - zapewnia genialną przyczepność farby do podłoża.

Taka kompozycja sprawia, że ​​farby silikatowe KEIM są wyjątkowo trwałe, ekologiczne i ekonomiczne. Gwarantuje najwyższą trwałość koloru - nawet przez dziesięciolecia!

→ WIĘCEJ