NIESAMOWITA  LEKKOŚĆ - PRZEJRZYSTA ELEGANCJA DZIĘKI LASERUNKOM

Lazury fascynują swoim niezwykle żywym charakterem: migoczący połysk lub wibrująca moc, na elewacji lub we wnętrzu, subtelna prostota lub spektakularne wyrafinowanie - natychmiastowy efekt urzeka każde oko.

Możliwości, które otwierają się na kreatywnego projektanta, są prawie niewyczerpane. Stopień przejrzystości glazury może również być różny. Bez względu na to, która z poszczególnych technik jest używana, matowy, szlachetny charakter zręcznie wykonanej glazury mineralnej zawsze doskonale nada ścianie życie, które niemal wydaje się być niezależnym dziełem sztuki.
 

Wybrane referencje
Brak dostępnych aktualności.

Przegląd produktów systemu KEIM Design-Lasur

KEIM Design-Lasur

Gotowy do użycia koncentrat farby laserunkowej, na bazie zolowo-krzemianowej, zgodnie z normą PN EN 1062-1, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Do dekoracyjnych powłok laserunkowych i uszlachetniania tradycyjnych powłok kryjących. Doskonały do imponującego kształtowania kolorowych powłok i kreatywnych rozwiązań. W połączeniu z KEIM Design-Base i / lub KEIM Design-Fixativ, można uzyskać różnorodne efekty laserunkowe.

Kolor
Biały, paleta KEIM Exclusiv, kolory metaliczne wg wzornika KEIM Design (tylko na zewnątrz), koncentraty D9001 – D9012 (do wnętrz i na zewnątrz); D9018 -D9020 (tylko do wnętrz)

Nakładanie
Pędzel laserunkowy

Zużycie
Na jedną warstwę, dla gotowej mieszaniny z dodatkiem KEIM Design-Base ok. 0,1 l/m2, z dodatkiem KEIM Design-Fixativ ok. 0,05 l/m2 

Opakowania
1 L, 5 L i 15 L
 

KEIM Design-Base

Dodatek laserunkowy na bazie zolowo-krzemianowej, bez zawartości pigmentu, do koncentratrów KEIM Design-Lasur. 

Nakładanie
Pędzel laserunkowy, wałek

Zużycie
Na jedną warstwę ok. 0,1 l/m2 gotowej mieszaniny KEIM Design-Lasur i KEIM Design-Base.  

Opakowania
5 L i 15 L
 

KEIM Design-Fixativ

Środek rozcieńczający i gruntujący na bazie zolowo-krzemianowej do KEIM Design-Lasur. Służy do wstępnego gruntowania silnie chłonnych podłoży oraz jako rozcieńczalnik do wysoce transparentnych powłok laserunkowych KEIM Design-Lasur wewnątrz i na zewnątrz. Szczególnie polecany do powłok laserunkowych w kolorach koncentratów i do wysoce transparentnych powłok laserunkowych.

Nakładanie
Pędzel laserunkowy

Zużycie
Na jedną warstwę ok. 0,05 l/m2 gotowej mieszaniny KEIM Design-Lasur i KEIM Design-Fixativ

Opakowania
5 L i 20 L

Produkty uzupełniające
Pędzel laserunkowy

Owalny pędzel do laserunków z włosiem dł. 80mm

Więcej
KEIM Biosil

Ekologiczna, czysto krzemianowa farba do wnętrz.

Więcej
KEIM Optil

Zolowo-krzemianowa farba do wnętrz z zastosowaniem technologii Macrofill

Więcej